İzmir 545 290 36 46
  Antalya 549 316 35 66
 Muğla 549 412 02 72

Buz Lazer

Buz Lazer

BUZ LAZERLE ACI YOK, TÜY YOK!

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Lazer epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine BuzLazer™ teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu.

Şimdi 2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının başlığı Buz, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. BuzLazer™ teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz, Buz lazer cihazının markası, Soprano ICE’dır.

Lazer Epilasyon ve 35 dakikada komple vücut

BuzLazer™ (Soprano Ice) teknolojisinin avantajlarından biri de büyük spot size a sahip tedavi başlığı, 2x1cm, her atışta çok daha büyük bir alana etki etmektedir. Mesela diğer lazer sistemleriyle saatler süren tüm vücut epilasyonu BuzLazer (Soprano Ice) ile sadece 30 dakika da tamamlanıyor. Ayrıca kesin sonuçlar elde etmek için gerekli olan seans sayısı da düştü! Klinik araştırmalara göre altı hafta aralıklı altı seansın optimum sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu gösteriyor.

Buz tutan tedavi Buz Lazer

Adından da anlaşılacağı üzere BuzLazer™ demek acı ağrı olmayan konforlu lazer epilasyon demek, istenmeyen tüylerden kurtulmak için vücudumuzda gezdirilen tedavi başlığının uygulama anında buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması ve bunu yaparken de etkinliğinden hiçbirşey kaybetmemesi.

DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN HAYATA GÜLÜMSEYİN

ERKEK HASTALARDA SORUNSUZ,ACISIZ TAM ÇÖZÜM!

Özellikle acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan erkekler de sadece Buz Lazer teknolojisiyle hiç acı ve ağrı hissi yaşamadan istenmeyen sırt, ense, yanak üstü gibi zorlu bölgelerinde ki istenmeyen kıllarından kısa sürede kurtulabilirler!

SONUÇ ODAKLI TEDAVİLER

Lazer Epilasyon denince akla gelen belli başlı teknolojiler vardır bunlar, Alexandrite lazer, Ndyag Lazer, diod lazer ve Ipl foto epilasyon dur. Ancak en iyi sonucu 810-nm dalga boyuyla ince, kalın ayırd etmeden istenmeyen kılları yok eden Diod lazer cihazlariyla alırsınız. 2009 yılından bu yana ülkemizde ütüleme epilasyon markasıyla ün salmış Soprano Diod Lazer cihazları gerek konfor da gerek sonuç almada en çok tercih edilen cihaz olmuştur, 4 yıl gibi bir zamanda ülkemizde 314 noktaya satılmış ve halı hazırda 300 klinikler aktif olarak hizmet vermektedir. Buz Lazer teknolojisi de yine Soprano lazer cihazlarının üreticisi Alma Lasers tarafından 2014 yılının Aralık ayında icad edilmiş ve distribütörü olan 69 ülkede eş zamanlı olarak piyasaya sunulmuştur.

ÜTÜLEME TEKNOLOJİSİ İLE ARASINDAKİ FARK!

Ütüleme epilasyon teknolojisi, 2008 yılında Alma Lasers üretici firmasının icad ettiği ve telifini patent altına aldı. Saniyede 10 seri atış yaparak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldıran ve lazer epilasyon sektörüne çağ atlatan devrim niteliğinde bir teknolojidir. Ve sadece Soprano lazer cihazlariyla uygulanabilir.

Buz Lazer ise Ütüleme epilasyon teknolojisinin üzerine çıkmış uygulama süresini yarı yarıya azaltan ve acı ağrı hissini tamamen sıfirlayan tedavi başlığıyla yeni bir devrime imza atmıştır, ütüleme epilasyon teknolojimizde olduğu gibi Buz Lazer teknolojimizde de kopyalar ve taklit ler hızla yazılacaktır, bu sebeple, sitemizde üst menüde “nerde yaptirabilirim” sekmesinden size en yakın Buz Lazer kliniğimizin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Buz Lazer

Hande Korkmaz

Medlife’a daha önceden gitmiştim ve memnun kalmıştım. Onlara tüylerimden kurtulmak istediğimi ve mümkünse acı çekmeden olmasını söylediğimde bana buz lazeri önerdiler. Gerçekten hiç acı hissetmedim ve çok kısa sürdü. Herkese tavsiye edebilirim.

Leyla Demir

Buz lazeri ilk defa duymuştum. Bilmediğimden dolayı uzun bir süre düşündüm ve denemeye karar verdim. Sonucuna gerçekten inanamadım. Beklentilerimden bile daha hızlı geçti ve çok kısa sürdü. Keşke hiç beklemeseydim bile dedim. Buz lazeri bence tüm kadınlar denemesi gerekir. Tavsiye ederim.

Serenay Ozan

Medlife’da yaptırdığım Buz Lazer uygulaması sayesinde istenmeyen tüylerimden herhangi bir ağrı yada acı çekmeden kurtuldum.Yorum Bırakın

Adınız Soyadınız (gerekli)