İzmir 545 290 36 46
  Antalya 549 316 35 66
 Muğla 549 412 02 72

Ameliyatsız Yüz Germe (Pla Uygulaması)

yuzgerme

Ameliyatsız Yüz Germe (Pla Uygulaması)

 
 

AYNI ANDA İKİ ETKİ: KALDIRMA VE YENİLENME!

Medlife sunduğu eşsiz yeni teknolojisi ile birlikte yüzdeki sarkmalardan kurtulup, yeniden gerilmiş bir yüze kavuşmak,  hacminin yeniden kazanılması, kırışık ve çökük görüntülerin azalması mümkün hale gelmiştir. Daha önce bu etkiyi sağlayacak güçte fakat bir o kadar da kolay uygulama yoktu.  Doktor tarafından uygulanan yaklaşık 30 dakikalık bir işlem ile 18 aya kadar süren etki sağlamaktadır.Özel Medlife Polikliniği alanında uzman doktorlarıyla müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

Yüzün sarkmış bölgelerini kaldırma veya cildi yeniden canlandırma: bu ikili ihtiyacı karşılamak için özel üretilmiş PLA materyali kullanılmaktadır. İplerin özelliği ile bir yandan cildin sarkan bölgeyi tekrar kaldırılırken bir yandan da kolajen üretimi yeniden uyarılmakta ve cilt sıkılaşmaktadır.

İp yerleştirildikten sonra uygulama yapılmış olan bölgeye hafif bir basınç uygulanır ve anında o bölgede asma ve kaldırma işlemi gerçekleşir. Bu şekilde doktor cilt yüzeyini baştan şekillendirilmiş olur ve gözle görülür şekilde pürüzsüz hale getirir. Ardından zaman içinde içerideki ipin kolajen üretimini uyarıcı etkisiyle cildin yenilenmesi ve sıkılaşması uyarılır.

yuzgerme

DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN HAYATA GÜLÜMSEYİN

PLA  iplerin en önemli farkı sadece birkaç çift ip uygulaması ile anında etkili ve doğal sonuca ulaşabilme kabiliyetidir. Yine yüze uygulanan ve 60 ila 100 adet dikiş ipinin uygulanması sonrası aylar içinde sonuç alınmasını sağlayan diğer PDO iplere göre, çok az iple yüze istenilen şekli anında vermek ve rejenerasyon etkisini 24 aya kadar sürdürmeye devam etmesi en büyük avantajıdır.

Rejeneratif etkisi kademeli ve doğal olarak işleyen süreçtir. Polilaktik asit (PLA ), iplerinin başlıca bileşenidir. PLA maddesi senelerdir kalp-damar cerrahisi ve beyin ameliyatlarında dikiş materyali olarak, ortopedik vidalar ve çivilerinde kullanılan, tıp alanında iyi bilinen bir polimerdir. Bu polimerin tamamen biyolojik bir materyal olup, özellikle insanda biyo-uyumlu olması nedeniyle bu tür uygulamalar geliştirilmiştir. Ameliyat dikiş ipliği gibi uygulandığında polilaktik asit, cildin daha derin katmanlarında görev yapar ve derinin kendi kolajenini yapması uyarır. Zamanla ve yavaş yavaş ilerleyen bu süreç, sarkık alanların hacmini artırmaya yardımcı olur ve kademeli olarak mükemmel doğal yüz şeklinin oluşmasına katkıda bulunabilir.

PLA SİZE NE YAPMAKTADIR?

Hacim kaybını toparlamada etkili ve yeni bir tedavi yöntemdir. Yaşlanma belirtilerini tamamen güvenli ve doğal bir yolla durdurmaya olanak sağlanır. Bileşenleri natürel ve tamamen emilebilirdir.
Yüzünüzde oluşan sarkmalardan ve ince kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlarınız doğal bir biçimde kaldırılabilir,
• Görünüşünüz yumuşak bir şekilde baştan tanımlanır, kesik yoktur.
• Doktorunuz tarafından yapılan 30 dakikalık tedaviyle natürel sonuçlar alırsınız.
• Tedaviden sonrada iş hayatına ve sosyal hayata hemen geri dönebilirsiniz.

ÇOK SIK KULLANILAN UYGULAMA BÖLGELERİ

Yanak bölgesi, Gıdı ve çene hattı, burun kenarı çizgilerinde ve kaş kaldırmada çeşitli teknikler ile kolayca ve kesi olmadan uygulanabilir.

Kullanıcı Yorumları