İzmir 545 290 36 46
  Antalya 549 316 35 66
 Muğla 549 412 02 72

Ameliyatsız Cilt Toparlama (Ultra V-Lift)

Ameliyatsız Cilt Toparlama (Ultra V-Lift)

Ameliyatsız Cilt Toparlama (Ultra V-Lift)

ULTRA V-LIFTING İLE CİLT TOPARLAMA

Medlife ile beraber cildin eski sağlığına kavuşun. Cilt, geçen yıllar içerisinde elastikiyet kaybına uğrayarak ve yerçekiminin etkisi ile gevşeyerek sarkmaya başlar. Bunun en önemli nedenlerinden biri kollagen ve elastin liflerin eskisi gibi gergin duramamasıdır. Hücresel düzeyde zamanla yenilenme hızının yavaşlamasıyla da bu temel elamanlarda kayıplar oluşur. Dolayısıyla cilt de yıllar içerisinde genç sağlıklı parlak ve gergin görünümünü kaybeder. Bu sorunun çözümünde, kimyasal peelingler, lazer yöntemleri, mezoterapi uygulamaları ve en son tercih olarak cerrahi uygulamaları yapılmaktadır. Bazen de birkaç yöntemin birlikteliğiyle cilt sıkılaştırılmaya çalışılmaktadır.

Ultra V lift yöntemi, cilt yenilemede bilinen tüm yöntemlerin ötesinde devrim yaratacak bir uygulama olarakda yerini almıştır. Ameliyatsız cilt germe olarak tanımlanılan bu yöntem, çok ince iğneler içine yerleştirilmiş PDO (polydioxanone) ismiyle ameliyat ipine benzer yapıdaki bir maddenin cilt katmanının altında sarkan ve gevşeyen noktalara uygun teknikle yerleştirilmesine dayanmaktadır. Bu yöntem sayesinde, ciltte bir tür lifting etkisi oluşturularak cilt toparlanması sağlanılır. Cilde uygulanan ürün 6 ila 8 ayda emilir fakat ciltte oluşturduğu kollagen sentezi uyarısı uzun süre devam eder.

Uygulanan bölgede mikro kan dolaşımı artar, tamir mekanizmaları harekete geçer,kollagen üretimi hızlı bir şekilde oluşur.Bunun sonucu olarak 30 dk içinde 8-10 yıl önce daha genç dinç gergin cilt yapısı elde edilir.

Ameliyatsız Cilt Toparlama (Ultra V-Lift)

İşlem sırasında ağrı hissedilir mi?

Uygulama, yüze uygulanan lokal anestezik kremle rahatlıkla yapılabilmektedir. Uygulama süresi ortalama 30 dk. olup ağrısız ve acısızdır.

İşlem ne kadar süre ile etkilidir?

Kalıcılığı 1 – 1,5 yıldır.

İşlemin etkilerini ne zaman fark edersiniz?

Etkinliğini uygulamadan hemen sonra görebilmekle birlikte, en kesin sonuca 5-6 hafta içinde sahip olunmaktadır.

Yan etkileri nelerdir?

Yan etkisi yoktur. Ameliyatlar gibi bir iyileşme süreci de yoktur. Uygulamadan sonra hemen aktif hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Ameliyatsız Cilt Toparlama Uygulama Bölgeleri

Alın,burun,yanaklar,çene hatları sarkmaları.

Boyun sarkmaları.

Spesifik ince çizgiler ve kaş arası.

Kollar ve kalça liftingi.

Randevu Almak İçin Tıklayınız

Kullanıcı Yorumları

Ayşenur Güler

Kesinlikle harika bir uygulama herkese öneririm.

Gülçin Tosun

Şahane bir uygulama, bu uygulamayı yaptırmak isteyenlere şiddetle Medlife’ı öneririm.

Merve Kardelen

Medlife, Ameliyatsız Cilt Toparlama uygulamasıyla bıçak altına yatmadan kısa bir sürede istediğim görünüme kavuşmamı sağladı. Teşekkürler Medlife.Yorum Bırakın

Adınız Soyadınız (gerekli)