İzmir 545 290 36 46
  Antalya 549 316 35 66
 Muğla 549 412 02 72

Alexandrite Pro-U

alexandrite-pro-u

Alexandrite Pro-U

Alexandrite pro-u lazerin diğer epilasyon uygulamalarına göre üstünlüğü nedir? Tüm dünyada yaygın kullanımıyla elde edilen sonuçlar, kullandığımız alexandrite lazerin diğer yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar güçlü olduğunu kanıtlamıştır. Kalıcı olması, neredeyse hiç acı oluşturmaması, kısa sürede büyük alanlarda uygulanabilmesi, özel bakım gerektirmemesi diğer üstün özellikleridir. Lazer uygulamasında her ışık atışında çok sayıda kıl kökü etkilendiği için tedavi çok kısa sürer. Ayrıca Lazer Epilasyon tedavi aralıklarında tüyler çıkamaz. Uygulama döneminden önce tüylerde uzama olursa sadece makasla kısaltma yapılmalıdır. Lazer epilasyon deri dışına çıkamamış batık tüylerde de etkilidir. Alexandirate Candella Lazer en etkin, en başarılı, en acısız ve ulaşmak istediğiniz noktayı size sunan en üst teknoljidir.

alexandrite-pro-u

Alexandrite Pro-U Kalitesiyle Uygulamalarınızı İleriye Taşıyın

Dynamic Cooling Device (DCD) soğutma sistemi sayesinde en yüksek enerji seviyelerinde bile konforlu, etkin ve güvenli epilasyon uygulamalarınızı rahatlıkla uygulanabiliyor. Aynı zamanda hızı kesintisiz soğutucu sistemi ile en kalıcı epilasyon sonuçları elde edilebiliyor. Epilasyon ve aynı zamanda kırışıklık tedavileriniz için tasarlanmış alexandrite pro en üstün alex teknolojisi olarak sunulmuştur. Epilasyon uygulamalarında sahip olduğumuz en iyi lazer sistemi şimdi daha da iyi.Alexandrite lazer en derinde bulunan kıl köklerine dahi ulaşarak kalıcı sonuç sağlar. Lazer epilasyonun sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Çünkü lazer non-iyonize (iyonize olmayan) bir enerji türüdür. Bu hücre mutasyonuna herhangi bir etki yapmadığının göstergesidir, yalnızca kıl foliküllerini etkiler. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her vücutta farklı olduğu için kesin bir seans sayısı vermek doğru degildir.Kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişiklik gösterir. Ortalama olarak çoğunlukta 4-6 seans yeterlidir. Herkezin vücut yapısı hormonel seviyesi cilt tipi farklı oldugu için sonuca ulaşmak için gereken süre kişiden kişiye farklılık gösterir. Lazer sistemleri değerlendirildiğinde tüm dünyada yaygın kullanımı ile elde edilen sonuçlar alexandrite pro lazerin diğer yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar güçlü olduğunu kanıtlamıştır. En kesin ve kalıcı sonuç alabileceğiniz teknoloji alexandrite lazer uygulamasıdır. Çok özel soğutma sistemi ile yok denecek kadar az acı oluşturması kalıcı olması kişiye özel bakım gerektirmemeside en güzel özelliklerinden birkaçıdır.

Berna Işık

5 seans sürdü ve etkisi fark edilmekte. Gayet başarılı.

Melek Avcı

Diğer uygulamalardan daha etkili olması yanı sıra Medlife ta bulunan doktorlarında gerçekten uzman olduklarını
söyleyebilirim.

Beyza Kesen

Yurt dışında yaşıyorum, Türkiye’ye yakınlarımı görmeye geldim. Onların tavsiyesi üzerine Medlife’da Alexandrite Pro-U uygulaması gördüm aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler Medlife.Yorum Bırakın

Adınız Soyadınız (gerekli)