İzmir 545 290 36 46  Antalya 549 316 35 66  |    Muğla 549 412 02 72

Buz Lazer

Buz Lazer

Epilasyon

Kadınların önemli sorunlarından birisi olan istenmeyen tüyler, epilasyon ile tarih oluyor. Bu teknolojinin geldiği en son nokta olarak da buz lazer, en kısa sürede ve en konforlu şekilde tüylerden arınmayı sağlıyor. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip olan bir uygulamadır ve istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Özellikle de bu tedavinin diğer epilasyon yöntemlerine göre bir atışta çok daha geniş yüzeyleri etkilemesi seans sürelerinin de kısalmasını sağlıyor.Özel Medlife Polikiliniğinde uzman kadromuz ve tecrübeli hekimlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.En ileri teknolojiler ile konforu ve performansı en üst düzeye çıkarıyoruz.

Buz Lazer ve Alexandrite Lazer Arasındaki Farklar?

Epilasyon tedavisi için her iki epilasyon tipi de sık kullanılanlar arasındadır. Ancak buz lazer Alexandrite Lazerler‘den daha yeni ve daha gelişmiş bir teknoloji olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Buz Lazer Yüze Uygulanır Mı?

 

Yüz bölgesinde çıkan tüyler veya kıllar, vücudumuzdaki en hızlı uzayan kıllardır. Çünkü yüz bölgesi hormonsal olarak da hassas bir bölgedir. Yüzdeki kıllar daha derin köklere sahiptir. Bu bağlamda yüz bölgesine uygun epilasyon yöntemi seçilmez ise cildin zarar görmesi veya kıl kökleri yeniden uyanması mümkün olabilir.bu yöntem ise ciltteki en açık ve en güçsüz tüylerde uygulanırken bile hissedilen acı en düşük seviyededir eğer uzman ekibimiz gibi kişiler tarafından uygulanırsa istenmeyen tüylere çözüm olabilir.

 

Buz Lazer Kalıcı Etki Eder Mi?

 

Buz Lazer, tüm tüyler için kalıcı bir çözüm sunmaktadır. Kullanıdığımız bu tedavi sayesinde hem ince hem kalın tüyler hem açık renkli hem de koyu renkli olanlar, vücudun her bölgesindeki istenmeyen tüyler kalıcı olarak yok edilebilmektedir.

 

Hamilelikte Buz Lazer Yaptırılabilir Mi?

 

Hayır, Hamilelik söz konusu olduğunda hiçbir epilasyon yöntemi uygulanmamalıdır. Epilasyon cihazının, yönteminin nasıl bir ışık yaydığı, ne kadar etki ettiği hiç önemli değil hamilelik zamanında kesinlikle epilasyon yöntemleri uygulanmamalıdır.

 

Bu Yöntem Hangi Mevsimlerde Yaptırılabilir?

 

Buz Lazer, günümüzün en acısız ve konforlu yöntemi olduğu için ciltte herhangi bir tahrişe yol açmaz. tedavi esnasında cilde düşük dozla ve sık tekrarla uygulandığından cilde hiçbir zararı yoktur ve hem yaz hem kış mevsiminde güvenle yaptırılabilinecek bir yöntem. Bunun için kişinin ten rengi de fark etmez. Ancak bu uygulama sonrası güneşlenecek olan kişiler mutlaka kaliteli, güvenilir ve yüksek koruma faktörlü bir kremi ile korunmalıdırlar.

 

Yorum Yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Hizmetler

Lazer Epilasyon
36
Lazer Epilasyon

Epilasyon